Jesteś tutaj: Szybkość, rzetelność i profesjonalizm

Szybkość, rzetelność i profesjonalizm

Zawsze przestrzegam ustalonych terminów oraz wykonanej wyceny analizy statystycznej.

Czas oczekiwania na opracowanie analizy statystycznej w większości przypadków wynosi maksymalnie 2-4 dni robocze od momentu potwierdzenia zamówienia, a wyjątkowych przypadkach jeżeli bardzo zależy Ci na czasie, a Twoja analiza statystyczna nie jest wyjątkowo obszerna możliwa jest jeszcze szybsza realizacja. Terminy do rezerwacji zawsze podaję wraz z wyceną.

Jeżeli w analizie danych pojawią się jakiekolwiek błędy (co ma miejsce sporadycznie), to oczywiście będą one nieodpłatnie poprawiane. Natomiast jeżeli konieczne będzie wykonanie dodatkowych analiz statystycznej na które nie umawialiśmy się w momencie wyceny lub jeżeli zmodyfikowane będzie miało być coś, co nie jest błędem, ale wynika z gustu, np. graficznego, to będzie się to wiązało z dopłatą, której wysokość będzie uzależniona od potrzebnego nakładu pracy. Niemniej oczywiście jest to możliwe.

W dowolnym momencie możesz kontaktować się ze mną mailowo w razie jakichkolwiek pytań dotyczących analizy. Jeżeli chcesz, abym na wszelki wypadek Twoje materiały przechowywała dużej, niż 3 miesiące lub abym usunęła je natychmiast, poinformuj mnie o tym.